Het beste van Lissabon op slechts 30 minuten van het stadscentrum!
Het Aroeira Lisbon Hotel – Sea & Golf Resort is een elegant 4-sterrenresort op een fantastische locatie, speciaal ontworpen voor golfliefhebbers. Dit moderne hotel, met een uiterst sfeervolle inrichting, bevindt zich op slechts 30 minuten rijden van het centrum van Lissabon, te midden van een beschermd natuurgebied. Binnen 5 minuten rijden bereik je de twee prachtige golfbanen van Aroeira en het uitgestrekte gouden zandstrand. Op 20 minuten rijden ligt de 3e mooie golfbaan Quinto do Peru.
Aroeira Pines Classic is een prachtige golfbaan gelegen op een bosrijk landgoed, en is ontworpen door Frank Pennink, ook bekend van golfbanen zoals Vilamoura en Palmares. Deze baan biedt een authentieke harmonie met de natuur, waarbij het ontwerp meer nadruk legt op technische aspecten dan op lengte.
Aroeira Challenge heeft een Amerikaans design met bredere fairways, ruimere greens en meer en grotere bunkers dan Aroeira Pines Classic. De holes zijn meer glooiend en er zijn veel waterobstakels. Met vrijwel 5 teeboxen op iedere hole biedt de baan uitdaging voor golfers van elk niveau.
Quinto do Peru is een glooiende baan en staat hoog op de ranking in Portugal. Het ligt op een groot en oud landgoed van pijnbomen, dennen en olijfbomen. Een baan met klasse, die uitsluitend gebruikmaakt van het natuurlijke landschap. Het heeft brede en snelle fairways, veel waterobstakels en perfecte greens.
Boeken bij Golf & Country Travel: persoonlijk, duidelijk en volledig verzorgd
Wanneer je een reis boekt, doe je dat altijd rechtstreeks via Golf & Country Travel. Je hebt dus vanaf het eerste moment persoonlijk contact en ik regel alles voor je, zoals je van mij gewend bent.
Om jouw boeking zo overzichtelijk mogelijk te maken, gebruik ik de WeTravel-tool. Dit is een centrale plek waar je in één oogopslag alle reisdocumenten, betalingen en informatie terugvindt. Het is simpelweg een helder en veilig platform dat jouw boeking overzichtelijk maakt.
Het persoonlijke deel blijft volledig bij mij.
WeTravel is alleen het handige overzicht. Jij geniet van gemak, duidelijkheid en zorgeloosheid, terwijl ik jouw reis tot in de puntjes blijf verzorgen.
Genoemde prijs is een vanaf prijs en is afhankelijk van de tijd van het jaar en de beschikbaarheid.
Optioneel
Overige kamertypes op aanvraag.
Vliegreis
Bovenstaand arrangement is exclusief vliegreis. Wij bekijken graag de verschillende mogelijkheden.
Reserveringskosten
€ 45, – per factuur
Al onze bestemmingen die wellicht ook interessant zijn om te bekijken.
