Geniet van een onberispelijk georganiseerd golfarrangement dankzij de Waals-Brabant Golf Pass. Deze exclusieve Pass geeft de gelegenheid om een keuze te maken uit meer dan 11 prachtige golfbanen rondom Brussel.
Het gracieuze Martin’s Chateau du Lac is zeer rustig gelegen in Genval, een residentieplaats aan een meer op ongeveer 20 kilometer van Brussels stadscentrum en op steenworp afstand van 11 bijzonder mooie golfbanen.Vanuit de ruime luxe kamers heeft u een prachtig uitzicht over het meer of het aangrenzende park. Na de 18-holes is het heerlijk relaxen in het Wellness Center incl. zwembad. Toch liever eerst nog even sporten voor het diner? In het Martins Fitness Center gelegen op de bovenste verdieping van het Chateau is onder begeleiding een work-out doen. Daarnaast het ook mogelijk diverse massages te boeken. Verder beschikt het hotel over een trendy ingerichte lounge-bar en sfeervol restaurant. Bij mooi weer wordt het het ontbijt, lunch en diner op het terras geserveerd. Bovendien is er voor elke gast gratis parkeergelegenheid voor de deur.
Golf La Bruyère, Golf Rigenée, Golf de Pierpont
Deze 2 golfbanen liggen op ca. 30 minuten rijden van het hotel. Onder de altijd wisselende hemel van de Brabantse vlakten bieden alle drie de golfbanen elke golfer alle mogelijkheden, de ogenschijnlijk gemakkelijk parcours hebben heel wat verborgen moeilijkheden en vergen een goede speltechniek.
Golf de l’Empereur, de weldadige stilte van dit stukje ongerepte natuur is een ware verademing. Parklandbaan
Golfclub 7 Fontaines, afwisslende baan, Le Chateau is vrij open en vlakt terwijl La Foret glooiend in een bosrijke omgeving.
La Tournette of Golf Château de la Tournette, biedt 2 boeiende uitdagingen: American ligt gedeeltelijk in het bos en heeft lange fairways en grote greens. l Anglais is vrij open, korte roughs en diepe potbunkers. Het sfeervolle clubhuis maakt het golfplezier hier compleet.
Golf de la Bawette, beboste valleien worden afgewisseld door waterpartijen en riviertjes.
Golf du Bercuit, door Robert Trent Jones Sr ontworpen en biedt de speler een spectaculair spel met vele hoogteverschillen.
Golfclub d’Hulencourt , brede, vlakke fairways met grote bunkers en meertjes met prachtige greens. Hekkensluiter is de onberispelijke Royal Waterloo Golfclub.
Boeken bij Golf & Country Travel: persoonlijk, duidelijk en volledig verzorgd
Wanneer je een reis boekt, doe je dat altijd rechtstreeks via Golf & Country Travel. Je hebt dus vanaf het eerste moment persoonlijk contact en ik regel alles voor je, zoals je van mij gewend bent.
Om jouw boeking zo overzichtelijk mogelijk te maken, gebruik ik de WeTravel-tool. Dit is een centrale plek waar je in één oogopslag alle reisdocumenten, betalingen en informatie terugvindt. Het is simpelweg een helder en veilig platform dat jouw boeking overzichtelijk maakt.
Het persoonlijke deel blijft volledig bij mij.
WeTravel is alleen het handige overzicht. Jij geniet van gemak, duidelijkheid en zorgeloosheid, terwijl ik jouw reis tot in de puntjes blijf verzorgen.
Toeslag Optioneel
Greenfee Golf de Bercuit
Greenfeef Waterloo
1-pers.kamer op aanvraag
Reserveringkosten
eenmalig € 45, –
Pasen & Hemelvaart en Pinkesteren zijn weekend greenfee tarieven van toepassing.
Al onze bestemmingen die wellicht ook interessant zijn om te bekijken.
